Семінар вчителів іноземних мов

21 лютого 2019 року

на базі Смолінської загальноосвітньої школи   №1 І-ІІІ  ступенів  відбувся семінар вчителів іноземних мов на тему:

"Використання рольових та інших видів ігор як фактору підвищення ефективності процесу начання іноземних мов у молодших школярів"

Мета: створити у грі можливість для багаторазового повторення мовного зразка  в умовах максимального наближення до реального мовного спілкування з властивими йому ознаками - емоційністю, спонтанністю цілеспрямованістю мовного впливу; тренування учнів у виборі потрібного мовного варіанта, який є підготовкою до ситуативної спонтанності мовлення.

Учасники семінару: вчителі іноземних мов закладів освіти Смолінської ОТГ.

Програма:

1. Урок англійської мови у 1 класі  "I can.." ("Я можу..."). Впровадження ігрової діяльності на уроках англійської мови в початкових класах".

Булах Олександра Сергіївна - вчитель англійської мови Смолінської загальноосвітньої школи №1 І-ІІі ступенів,  вчитель ІІ катгорії.

2. Майстер-клас "Використання ігрових технологій на уроках англійсьої мови".

Назаренко Олександра Олегівна - вчитель англійської мови Смолінської загальноосвітньої школи №1 І-ІІі ступенів,  вчитель ІІ катгорії.

3. Виступ методиста відділу освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради Завертало Наталії Володимирівни:

• Презентація "Використання ігор на уроці англійсьої мови"
  • Про результати ІІ етапу предметних олімпіад з іноземних мов.

Завантажити презентацію методиста