Освітянський форум 2019 року

29 серпня 2019 року в приміщенні Смолінського НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія-позашкільний навчальний заклад»  відбувся освітянський форум працівників освіти Смолінської ОТГ на тему «Смолінський освітній округ – розвиток та перспективи: інноваційність, доступність, якість».

На ньому були присутні представники педагогічних колективів ДНЗ №1 «Теремок», ДНЗ №3 «Ромашка», Смолінської ЗШ №1 І-ІІІ ступенів, Смолінського НВО, Смолінської мистецької школи та Інклюзивно-ресурсного центру, а також запрошені гості – голова Смолінської селищної ради М.Мазура та секретар Смолінської селищної ради  Є.Гордієнко.

Голова Смолінської селищної ради М.Мазура привітав педагогів із початком нового навчального року, побажав гарних результатів та креативних підходів до надання якісних освітніх послуг.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту   Майстренко О.П виступила з доповіддю, в якій проаналізувала  підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти  в 2018/2019 навчальному році та пріоритетні завдання розвитку освітньої галузі на 2019/2020 навчальний рік».

В обговоренні доповіді взяли участь директор Смолінського НВО  Угрімов В.Ю. («Наступний рок НУШ. Створення школи, у якій приємно навчатись і яка  дає учням не тільки знання,… а й вміння застосовувати їх у житті»), завідуюча Смолінського ДНЗ №1 «Теремок» Ковальова В.О. («Формування різнобічно розвиненої духовної багатої, патріотично налаштованої особистості») та директор КУ «Інклюзивно-ресурний центр» Скрипник С.В («Інклюзія – тест на людяність. ІРЦ. Діяльність та напрями роботи»).

Присутні змогли відвідати творчу виставку ДНЗ №3 «Ромашка» «Квітучі барви таланту», на якій були представлені наочні матеріали, які використовуються на заняттях з дошкільнятами.

Також прозвучали музичні привітання  від педагогічних працівників закладів освіти та учнів, проведений майстер-клас із декоративно-ужиткового мистецтва.

За результатами загального рейтингу територій за показниками галузі «Освіта» Кіровоградської області у 2018-2019 навчальному році Смолінська ОТГ посіла 13 місце з 38-ми територій, нагадаємо, що в минулому році це було лише 27 місце.

Так дошкільна освіта зайняла почесне друге місце, піднявшись зі сьомої сходинки. Загальна середня освіта впевнено перенеслася з 26 на 13 місце. Покращилися результати позашкільної освіти: минулорічне 24 місце змінилося на цьогорічне 15. Трохи гірше в закладах загальної середньої освіти з фізичним вихованням, за рейтинговими показниками ми вийшли на 26 місце (34 місце в минулому році).

Тринадцяте місце - це хороший результат для нашої молодої громади.