І-ІІ етапи фізкультурно-патріотичного фестивалю учнів України «Козацький гарт»

Дата: 15.04.2024 15:48

У закладах загальної середньої освіти 12 квітня успішно пройшов шкільний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю учнів України «Козацький гарт», в якому юні спортсмени мали змогу показати свою фізичну підготовку та злагодженість команд.

15 квітня 2024 року відбувся місцевий етап змагань, в якому взяли участь три команди-переможниці шкільного етапу. Найкращий результат показала команда Смолінського ліцею №1, яка буде представляти нашу громаду на ІІІ (обласному) етапі фестивалю. Повідомляємо, що фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт обласної Гімназіади 2023-2024 н.р. учнів закладів загальної середньої освіти» буде проводитися 27 квітня 2024 року на базі стадіону «Колос» смт Олександрівка.

Бажаємо перемоги нашій команді.