ЧИТАЦЬКИЙ МАЙДАНЧИК ПІД ЗЕЛЕНИМИ КРОНАМИ

Дата: 17.07.2023 11:07

Літо - період канікул, відпочинку та розваг. Мета дорослих зробити відпочинок дітей цікавішим, інформаційнішим. На базі навчальних закладів, за участі КЗ «Публічна бібліотека Смолінської селищної ради», було проведено заходи «Літо в бібліотеці – свято щодня»: нові ідеї, куточки читання під відкритим небом, тематичні зустрічі. Діти розгадували загадки та ребуси, складали пазли та акровірші, там їх ознайомили з новинками книжкового фонду. Цікаві майстер-класи з виготовлення амулетів.  Далі учасники вирушили на «Читацький майданчик під зеленими кронами»: читання вголос улюблених творів із серії книг «Казки народів світу». Діти із задоволенням слухали, розпізнавала знайомі казки, розповідали про своїх улюблених книжкових героїв. І на завершення зустрічі - чай та печиво, позитивні емоції та гарний настрій!