Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості, конкурентної процедури закупівель або повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівель

Дата: 24.01.2022 08:31

М'ЯСО

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 “Про ефективне використання коштів” (у редакції постанови  Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1266) надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості.

1.ID номер: UA-2022-01-20-003566-b

2.М'ясо свинини охолоджене без кістки, філе куряче охолоджене (грудна частина), стегно куряче охолоджене, четвертина задня курина охолоджена : Код  ДК 021:2015  15110000-2– М'ясо

3.Очікувана вартість – 326 230,00 грн.

4.Вид закупівлі: Відкриті торги.

5.Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Обгрунтування технічних та якісних характеристик згідно специфікації предмету закупівлі.

Якість товару повинна відповідати загальним вимогам раціонального харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

6.Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість предмета закупівлі була визначена із застосуванням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 методом порівняння ринкових цін очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, а також аналізу обсягів робіт та інформації про аналогічні закупівлі розміщені на сайті https://prozorro.gov.ua

Обгрунтування очікуваної ціни закупівлі. Прайс-листи на офіційних сайтах постачальників, інтернет ресурси. Система Prozorro зробила відкритим доступ до публічних закупівель, що дозволяє аналізувати реальні угоди купівлі-продажу інших Замовників. Для визначення очікуваної вартості використовували формулу середнього арифметичного значення.

МОЛОКО  та ВЕРШКИ

1. ID номер: UA-2022-01-20-001250-c
  2. Предмет закупівлі: Пастерезоване молоко, згущене молоко, сметана : код за ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки
  3. Очікувана вартість – 207 542,00 грн.
  4. Вид закупівлі: Відкриті торги.
  5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

ОВОЧІ та ФРУКТИ

1. ID номер: UA-2022-01-20-003048-b

2. Овочі та фрукти код за ДК 021:2015 - 03220000-9: Овочі, фрукти та горіхи

3.Очікувана вартість – 246 678,00 грн.

4.Вид закупівлі: Відкриті торги.

5.Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: