Дата: 21.05.2019 15:27

У спортивній залі Смолінського НВО 16 травня 2019 року відбувся І етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу "Мама, тато, я - спортивна сім’я".

У змаганнях взяли участь п’ять  родин із двох ЗЗСО Смолінської ОТГ:

1. Родина Кондратюків (команда «Кеди») – Роман Володимирович, Катерина Сергіївна та Ніл - учень 3-А класу Смолінського НВО,

2. Родина Маковецьких (команда «Спорт») – Олег Іванович, Світлана Геннадіївна та Варвара – учениця 3-Б класу Смолінського НВО.

3. Родина Саліщуків (команда «Хвиля») – Сергій Анатолійович, Альона Сергіївна та Ольга – учениця 4 класу Смолінської ЗШ №1.

4. Родина Чабаненків (Команда «Стріла») – Артур Олексійович, Наталія Дмитрівна та Влад -  учень 3-В класу Смолінського НВО.

5. Родина Майоренків (команда «Кока-кола») – Володимир Анатолійович, Анастасія Сергіївна та Поліна - учениця 3-В класу Смолінського НВО.

Змагання  проходили  в дружній, позитивній атмосфері.  Всі учасники продемонструвати  під час естафет максимум на що здатні, влучно і швидко відповідали на запитання вікторини. Однак кращими журі визнало відразу дві команди : «Кеди» ( сім’я Кондратюків) та «Спорт» ( сім’я Маковецьких ). Одна з команд буде представляти нашу ОТГ на обласних змаганнях. Усі сім’ї отримали грамоти та цінні подарунки.

Вітаємо переможців! Так тримати!