Майстер-клас "Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами нетрадиційного малювання"

На базі закладу Смолінського дошкільної освіти №3 "Ромашка" відбувся  Майстер-клас

"Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами нетрадиційного малювання", який провела вихователь-методист Лазуткіна Наталія Віталіївна.

Присутнім було запропоновано:

1.Колористика – наука про колір. Особливості та практичне застосування знань про колір в роботі з дітьми. Презентація.

2. Розвиток колористичної культури старших дошкільників.

Заняття гуртка «Пальчики-малювальчики» з дітьми старшої групи №10. На тему: «Писанка», керівник гуртка Лазуткіна Н. В.

3. Виставка дитячих малюнків арт-студії «Пальчики-малювальчики».

Цікаво спостерігати за роботою маленьких художників, учасників гуртка "Пальчики-малювальчики", а ще цікавіше побачити результати їх нетрадиційного малювання мильними кульками.