Семінар-практікум "Ромашка", лютий 2021

Здоров’я – найцінніший скарб! Особливо це актуально в наш час. І говорити про здоров’я треба починати змалечку, з дошкільного віку.В лютому місяці 2021 року в ЗДН «Ромашка» пройшов семінар-практикум «Методичні аспекти організації освітнього процесу з валеологічної освіти», який підготувала та провела вихователь старшої групи Кучеренко Тетяна Миколаївна.

У своїй роботі вихователь застосовує  парціальну програму з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку «Про себе треба знати, про себе треба дбати». У рамках семінару було проведено заняття  «Формування валеологічного світогляду до здорового способу життя». На занятті діти говорили про здоровий спосіб життя, зі знанням розповідали про внутрішні органи і їх призначення , здорове харчування, дотримання режиму дня, ознайомили гостей із правилами гігієни.  Багато чого нового дізналися присутні на теоретичній частині семінару-практикуму: змістовна презентація та доповідь Тетяни Миколаївни, цікаві вправи та ігри, виставка обладнання для занять гуртка «Здоровий малюк». Кожен учасник семінару отримав Пам’ятку «Рекомендації та поради вихователям з формування  валеологічної свідомості дошкільників в умовах ЗДО». Дякуємо організаторам за цікавий семінар! Бажаємо усім здоров’я!

Презентація роботи за програмою «Про себе треба знати, про себе треба дбати»

rada.info/upload/users_files/41798621/5d60d42b354f295e0ec338f4e3f1664c.pptx