Семінар-практикум бібліотекарів Смолінської ОТГ, жовтень 2020р.

05 жовтня 2020 року на базі Смолінської  загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів  відбувся семінар-практикум  бібліотекарів Смолінської ОТГ

«Організація бібліотечної справи у навчальному закладі: досвід, ідеї, перспективи».

Своїм досвідом роботи щодо поділилася шкільний бібліотекар Літвінова Ірина Борисівна. Учасники семінару відвідали бібліотечний урок «Собака – вірний друг людини  (7 клас), який було проведено сумісно з вчителем хімії та біології Міліщук С.А. Діти отримали багато цікавої інформації, мали змогу розповісти про своїх чотирьохлапих  друзів. Було оформлено фото-виставку. Гості семінару також мали змогу взяти участь у екологічному турнірі «Світ неповторний та чудесний», в якому порушувалися  питання збереження природи. Ірина Борисівна запропонувала присутнім майстер-клас «Антистрес Трансформер». Після ділової частини, усі поділилися враженнями та розповіли про свої професійні проблеми за філіжанкою кави.