Семінар-практикум 08.12.21р.

Дослідницька діяльність є вищою формою самоосвіти учня.                                                                                                                                                                                   Восьмого грудня на базі Смолінського ліцею №2 відбувся семінар-практикум «Цікаві факти, експерименти, спостереження та досліди на уроках «Я досліджую світ» як засіб пізнавальної діяльності молодших школярів».  У роботі семінару взяли участь вчителі початкових класів Смолінської  селищної ТГ. Семінар-практикум  розпочала голова методичного об’єднання вчителів початкових класів Подиряко Ольга Анатоліївна. Своїм досвідом з присутніми поділилися вчитель вищої категорії, старший вчитель  Курбатова Ганна Вікторівна та вчитель вищої  категорії, старший вчитель  Лукаш Наталія Анатоліївна. Учасники семінару мали змогу практично долучитися до дослідницької діяльності у ролі учнів. Семінар пройшов цікаво та змістовно.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту