Семінар вчителів української мови та літератури

30 листопада 2019 року на базі Смолінського НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія-позашкільний навчальний заклад"  відбувся семінар вчителів української мови і літератри на тему "Сучасний інструментарій учителя в процесі викладання української  мови та літератури".

Мета семінару: розглянути методи підвищенння ефективності уроку створення умов                              для самореалізацій, самовдосконалення, самоосвіти дитини звдяки                                  впровадження ІКТ.

Учасники семінару: вчителі української мови та літератри закладів освіти                                                         Смолінської   ОТГ.

Програма семінару:

1. Мультимедійний урок української літератури в 11 класі "Богдан-Ігор Антонич "Весни розспіваної князь"".

Бічаніна Світлана Олександрівна - вчитель І категорії Смолінського НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія-позашкільний навчальний заклад.

2. Майстер-клас "Методична технологія "Щоденні пять".

Конельська Людмила Григорівна - вчитель  вищої категорії, старший вчитель Смолінської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів.

3. Виступ методиста відділу освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради Завертало Наталії Володимирівни:

• Про результати моніторингу рівня навчальних досягнень з української мови.
  • Про результати ІІ етапу предметних олімпіад.
  • Про результати ІІ етапу Міжнародного конкурсу ім.Петра Яцика.
  • Про результати ІІ етапу мовно-літературного конкурсу

Завантажити презентацію виступу методиста