Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради

Семінар вчителів історії та правознавства

06 березня 2019 року

відбувся семінар вчителів історії та правознавства на базі Смолінського НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімзація-позашкільний навчальний заклад" на тему

"Робота з документами, першоджередами, статистичними та картографічними матеріалами під час вивчення історії та правознавства"

Мета: Формування уміння навчальної роботи: читати документи, аналізувати і визнвчати потрібну інформацю, міркувати, оцінювати значення докуменів минулого і сьогодення. Активізація процесу мислення й уяви учня, що сприяє більш плідному засвоєнню матеріалу...

Учасники семінару: вчителі історії та правознавства закладів освіти Смолінської ОТГ

Програма семінару:

1. Урок правознавства  у 9 класі "Прийняття на роботу. Праця неповнолітніх"

Козубенко  Валентина Миколаївна - вчитель історії та правознавства Смолінського НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімзація-позашкільний навчальний заклад", учитель І категорії.

2. Виступ "Сучасний погляд на вивчення історії України в закладах загальної середньої освіти".

Бондар Ксенія Вікторівна - вчитель історії  Смолінського НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімзація-позашкільний навчальний заклад", учитель І категорії.

3. Відвідування музейної кімнати при Смолінському НВО. Ознайомлення з експонатами.

Балан Юлія Миколаївна - вчитель історії Смолінського НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімзація-позашкільний навчальний заклад".

4. Виступ методиста відділу освіти, культури, молоді та спорту  Смолінської селищної ради Завертайло Наталії Володимирівни:

• Повідомлення "Робота з історичними джередми як засію формування критичного  мислення  учнів"
  • Про результати  проведення моніторингу з історії (11 та 9 класи).
  • Про результати ІІ етапу  предметних олімпіад з історії та правознавства.

Завантажити презентацію методиста