Семінар вчителів фізики

17 квітня 2019 року

відбувся семінар-практикум вчителів  фізики   на базі Смолінського НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімзація-позашкільний навчальний заклад" на тему:

"Формування екологічної та громадянської  компетентностей учнів під час вивчення фізики"

"Щоб досягти реального успіху, треба розвивати ті здібності, які не властиві для роботів: креативніст уяву, ініціативу, лідерські якості. Суспільсьво поступово переходить від товарної економіки до інтелектуально-товарної"

Мічіо Кайку

Учасники семінару: вчителі фізики закладів освіти Смолінської ОТГ

Програма семінару:

Практичний блок.

1. Урок фізики у 7-Б на тему: "Сила тертя. Тертя в природі і техніці. Екологічні наслідки  тертя".

Карпенко Ніна Тимофіївна - вчитель фізики Смолінського НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімзація-позашкільний навчальний заклад".

2. Захід  на тему: "Фізика й неймирущиц оберіг - вишита сорочка".

Гульченко Наталія Леонідівна - вчитель фізики Смолінського НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімзація-позашкільний навчальний заклад".

Теоретичний блок.

3. Доповідь "Формування в учнів ключових та предметних  компетентностей на уроках фізики через впровадження  наскрізної змістової лінії "Громадянська відповідальність".

4. Виступ керівника відділу освіти, культури, молоді  та спорту Смолінської селищної ради Майстренко О.П. на тему:  "Основні форми організації освітнього процесу в умовах реформування школи".