Семінар "Ромашка" 20 жовтня 2020 р.

08 жовтня 2020 року  в Смолінському дошкільному навчальному закладі №3 «Ромашка» відбувся семінар «Розвиток математичних здібностей  дітей дошкільного віку за допомогою дидактично-ігрового посібника «Паличок Кюїзенера». В роботі семінару взяли участь вихователі дитячих садків Смолінської  ОТГ. Заняття з сенсорно-пізнавального розвитку з дітьми старшої  групи «Осінні турботи» провела вихователь (спеціаліст ІІ категорії) Чижевська Наталія Валеріївна. Під час заняття діти виконували завдання з кольоровими паличками Кюїзенера та дали змогу присутнім переконатися в тому, що це унікальна ігрова методика, яка сприяє ефективному засвоюванню математичних знань та вмінь.

Крім того вихователі мали змогу отримати детальнішу інформацію щодо роботи з паличками Кюїзенера, самостійно виконати поставленні  ігрові завдання за допомогою паличок на фокус-групі «Використання кольорових паличок  Дж. Кюїзенера для логіко-математичного розвитку дітей», матеріали для якої підготовила і провела Непоможець Лілія Леонідівна .

Заняття 1.

«Розвиток математичних здібностей дітей дошкільного віку за допомогою дидактично-ігрового посібника «Паличок Кюїзенера».  Заняття з сенсорно-пізнавального розвитку з дітьми старшої групи №9 на тему: «Осінні турботи».

Заняття 2.

Фокус  група «Використання  кольорових  паличок  Дж. Кюїзенера  для  логіко-математичного  розвитку  дітей».