Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Дата: 10.04.2019 16:06

З метою виявлення і підтримки обдарованих дітей та підлітків   Кіровоградщини, висвітлення багатогранності творчої особистості, вивчення, піднесення національних традицій та формування у дітей поваги до них засобами образотворчого та декоративно-ужиткового  мистецтва з 25 березня по 05 квітня 2019 року відбувся І етап Виставки-конкурсу серед учнів закладів загальної середньої освіти, школи мистецтв, відповідно до інформаційно-методичних матеріалів про проведення Виставки-конкурсу.

На виставці було представлено 68 робіт з трьох навчальних закладів Смолінського ОТГ. Журі виставки відзначило високий рівень дитячих робіт, відповідність усіх експонатів  регіональним та загальнонаціональним художнім традиціям.

Оголосити подяку директору Смолінського НВО Угрімову В.Ю. та керівникам гуртків за створення належних умов для проведення конкурсу-виставки.