Зустріч дітей старшої групи №13 Смолінського дошкільного закладу №3 «Ромашка» з воїнами  - учасниками АТО

Дата: 20.11.2019 15:19

Солдате, дякую тобі

Вклоняюсь низько за твій подвиг,

За сонце в небі голубім

І вітру лагідного подих.

Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку є пріоритетним для нашого закладу. Адже десятки тисяч патріотів нашої держави на Сході країни, на передовій, захищають свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Серед них батьки наших вихованців Користін Олександр Олексійович, Найдо Олександр Володимирович та Рибалко Віталій Олександрович. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі, справжні патріоти України. Вони в  доступній для дітей формі розповіли «що таке війна». Дітей цікавило все!  Як  сприйняли звістку про виклик на війну, чому вчилися під час бойової підготовки, в чому полягала служба в зоні АТО, яким був «позивний », яка вона солдатська форма, чи сумували за рідними і чи могли часто їм телефонувати.

Зустріч пройшла під девізом «Героям  - слава!» дошкільнята читали для гостей вірші Н. Поклад «Герб», «Прапор». З  вуст дітей та вихователів лунали щирі слова подяки за мирне небо.  Відповідаючи на численні запитання воїни розповіли про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство, і про те, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але і вчинками доводити це. Цю чудову зустріч організували вихователі Шевченко Наталія Анатоліївна та Яременко Галина Василівна.