22 січня - День Соборності України

Дата: 22.01.2020 12:37

22 січня – День Соборності України. Це свято відзначається в Україні щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.
22 січня до Дня Соборності України з метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в Смолінському НВО організовано та проведено загальношкільну лінійку на тему: "Хай квітне наша Україна!" на якій учні були ознайомленні з цікавими фактами про Україну, змістовними віршами та піснями. Також бібліотекарем було організовано тематичну виставку в шкільній бібліотеці «Соборна Україна», проведені тематичні години спілкування.