Перші ластівки перемог учнів Смолінської мистецької школи

Дата: 18.11.2019 11:57

Учні Смолінської мистецької школи взяли участь у VI Міжнародному фестивалі-конкурсі «Сходинки до майстерності», який проходив на мистецькому факультеті Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка (м. Кропивницький). В склад журі ввійшли провідні спеціалісти музичного мистецтва Китаю, заслужені діячі культури України, професори, викладачі Одеської музичної академії, Київського ДПУ імені Драгоманова, ЦУДПУ ім. В. Винниченка та ін.

Наші маленькі музиканти порадували своїх викладачів в день професійного свята працівників культури та аматорів музичного мистецтва (9 листопада) успішним виступом та задоволені своїми результатами. У номінації «Інструментальне мистецтво»/ Фах «Скрипка»: Диплом I ступеня виборов ансамбль скрипалів у складі: Давиденко Вікторії, Рябчун Катерини, Багой Еріки, Могильської Дар’ї, Даценко Софії (керівник Казан О.І./концертмейстер Рябчун Т.М.); Диплом I ступеня - Могильська Дар’ я (викл. Казан О.І./концертмейстер Плахов О.М.); Диплом III ступеня - Даценко Софійка (викл. Казан О.І./концертмейстер Плахов О.М.);

- Фах « Фортепіано» (викладач Рябчун Т.М.): Диплом I ступеня – Іщенко Аліна; Диплом II ступеня – Федченко Тамара; Диплом III ступеня - Шталько Настуся (найменша із учасників конкурсу).

У номінації «Вокальне мистецтво» Диплом I ступеня отримала Рябчун Катерина (викладач Казан О.І./ Концертмейстер Плахов О.М.).