Семінар вчителів початкових класів "Нові ролі сучасного вчителя у контексті Концепції Нової Української Школи

Дата: 22.11.2019 11:34

20 листопада відбувся семінар для вчителів початкових класів Смолінської ОТГ на тему "Нові ролі сучасного вчителя у контексті Концепції Нової Української Школи", який провела заступник директора з навчально-виховної роботи Подиряко О.А. Формування української школи вимагає зміни рольових позицій сучасного педагога - перехід від єдиного джерела знань, єдиного наставника до інших ролей в освітній траєкторії дитини: коуча, фасилітатора, модератора, тьютора. Трансформація ролі вчителя змінює та доповнює змістову основу його професійної компетентності. Отже,на семінарі педагоги спробували розібратися у можливостях професійно-рольової варіативності діяльності задля досягнення поставлених освітніх цілей і задач. Відкриті уроки провели Босько С.П., Кононенко А.О., Кур,атова Г.В. Голова методичного об'єднання вчителів початкових класів Діхтяренко Л.В. провела з педагогами вправу "Броунівський рух".