День здоровя у Смолніській ЗШ №1 І-ІІІ ступенів

Дата: 19.09.2019 08:29

Здоров’я – це найбільша цінність у житті кожної людини і людства в цілому, яку треба оберігати щоденно. Тому на виконання наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА від 28.08.2019 р. № 633-од «Про відзначення Дня фізичної культури і спорту в області», наказу начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради Маловисківського району Кіровоградської області від 02.09.2019р. №192 «Про відзначення Дня фізичної культури і спорту в області»  та наказу директора Смолінської ЗШ №1 від 04.09.2019 р. № 151 у нашій школі був проведений День здоров’я.

Ранок 12 вересня 2019 р. для учнів нашої школи почався із інструктажів класних керівників, що дало змогу безпечно гратися і відпочивати протягом усього Дня здоров’я.

Уже о 9.00 год. учитель фізкультури Чумак М.О. провів загальношкільну руханку на подвір’ї школи:

Здобувачі освіти початкової школи мали можливість протягом Дня здоров’я грати у різноманітні рухливі ігри:

Центральною подією усього Дня стали змагання «Веселі старти» для команд 5-9-х класів, де переможцем виявилися учні 8-го класу:

Гравцям були запропоновані різноманітні  естафети із м’ячами, мішками, кільцями:

Непростим, але водночас смішним виявилося перетягування канату серед бажаючих позмагатися своєю силою:

Дівчатка-старшокласниці зіграли кілька партій піонерболу, проте перемога виявилася хиткою:

Серед хлопців-старшокласників був проведений міні-чемпіонат із футболу. Суддею був вчитель фізкультури Чумак М.О., який вирішив продовжувати змагання і після Дня здоров’я до остаточної перемоги:

На завершення Дня здоров’я учні разом зі своїми учителями відпочивали на природі, смачно обідали:

Спільною ідеєю був завершений День здоров’я. Усі класи долучилися до створення лепбуку «Що я знаю про здоров’я?»: