Фокус - група ЗДО № 3 "Ромашка" 10.11.2021 року

На базі ЗДО №3 "Ромашка" пройшла фокус - група з проблеми:  «Підвищення результативності логіко-математичного розвитку дітей дошкільного віку шляхом впровадження інноваційних технологій».

Своїм досвідом з присутніми поділилася вихователь Непоможець Лілія Леонтіївна, спеціаліст    І категорії. Сучасний креативний підхід до занять, професіоналізм вихователя, взаємодія Лілії Леонтіївни з вихованцями старшої групи, і як результат - знання дітей.

Тема :Розвиток пізнавальних здібностей дітей дошкільного віку за допомогою інтелектуальних ігор.

Мета :створити  умови  для  професійного  спілкування, самореалізації;

сприяти  підвищенню  професійної  майстерності  і  кваліфікації  учасників  фокус  групи; активізувати  знання  педагогів щодо  застосування  ігор  та  вправ  з  метою  логіко-математичного  розвитку  дітей.

План:

1.Інтегрований підхід до формування у дошкільників математичних знань, умінь та навичок. Інформаційне   повідомлення.

2.Розвиток інтелектуальних та творчих здібностей  старших дошкільників під час розвиваючих ігор. Перегляд   заняття гуртка «Чомусики» з  дітьми  старшої  групи  №7.

3. «Математична скарбничка ігор». Виставка   логіко-математичних  ігор.